Pelleve

Салон краси Anorr пропонує широкий спектр косметологічних послуг. Ми використовуємо апарат Pelleve. Ця безін'єкційна технологія сприяє покращенню якості шкіри, створює ефект ліфтингу, зменшує зморшки на обличчі, відбудовує колаген.

Косметологічні послуги у Салоні краси Anorr

- атравматична чистка обличчя

- УЗ-чистка обличчя

- комбінована чистка обличчя

- проколювання вушок

- масаж обличчя

Киснева терапія Derma OXY

За допомогою апарату DermaOXY виробляється чистий концентрований кисень (90%), який під тиском розпорошує гіалуронову кислоту, розподіляючи її по поверхні шкіри разом з киснем. Шкіра наповнюється киснем, завдяки чому складові сироватки максимально проникають в шкіру, що дає високий ефект у порівнянні з іншими процедурами. Процедура є досить приємною, відчувається тільки легкий холод від потоку кисню, а найголовніше - результат помітний вже через 20 хв.

Після безін'єкційної кисневої терапії у Салоні краси Anorr Ваша шкіра виглядатиме молодшою. Мімічні зморшки повністю зникають. Шкіра виглядає більш гладкою, свіжою і зволоженою. DermaOXY у Львові покращує еластичність шкіри обличчя, шиї, декольте, кистів рук, шкіри голови.

Алмазна мікродермабразія

Алмазна мікродермабразія - одна з найбільш ефективних і безпечних методик шліфування шкіри, яка справляється з «мертвими» клітинами і прибирає багато косметичних дефектів у області обличчя, шиї, декольте, в області носогубної та орбітальної ділянок, кистів рук та ін.

У Салоні краси Анорр для проведення мікродермабразії використовується спеціальний апарат з алмазними насадками для вакуумного очищення, які делікатно шліфують верхні шари епідермісу за рахунок абразивного напилення. Якщо Ви задумалися, як прибрати розтяжки, позбутися від пігментних плям або як усунути шрами після акне, мікродермабразія стане ефективним рішенням.

Карбоксітерапія

Карбоксітерапія — неінвазивний абсолютно безпечний спосіб для корекції косметичних дефектів, який відрізняється високою ефективністю. Процедура полягає в подачі вуглекислого газу на вашу шкіру. Протікає хімічна реакція між вуглекислим газом і складниками гелю, що дозволяє досягти приголомшливого ефекту омолодження. Спеціальна маска перешкоджає швидкому випаровуванню СО2 і підтримує концентрацію газу в потрібних межах. Це дозволяє запустити кілька фізіологічних процесів, результатом яких є збагачення шкірних клітин киснем.

Процедура карбоксітерапії у Львові підвищує еластичність і тонус шкіри, відновлює її після впливу ультрафіолетом (засмага), розгладжує зморшки, усуває плями і рубців постакне, сприяє детоксикація шкіри і звуженню пор.

Пілінг

Пілінг або скрабування - це очищуюча косметична процедура, яка базується на регенерації - природній здатності шкіри людини відновлюватися. Тобто, це навмисне пошкодження шкірного покриву для стимуляції його природного поновлення. Оновлення шкіри це її одночасне омолодження, підтяжка і розгладження. Виконувати пілінг можуть лише фахівці у спеціальних закладах, адже тільки вони допоможуть клієнтові правильно розрахувати всі пропорції та врахують особливості Вашої шкіри та її недоліків. Тільки такі спеціалісти роблять пілінг в салоні краси Anorr у Львові.

У Салоні краси Анор представлені найпопулярніші та найефективніші пілінги для різних типів шкіри, а саме:

- пілінг-ліфтинг PQ age

- саліциловий пілінг

- анти акне

- депігментуючий мікс кислот

- реінкарнація обличчя

- Shan Tai

Якщо ваша шкіра схильна до висипань вугрів, то оптимальним вибором буде застосування пілінгу. Така процедура істотно зменшить розміри пор, якщо вони розширені і допоможе вирівняти текстуру шкіри. За допомогою пілінгу можна також помітно покращити колір обличчя і пролікувати рубці. Пілінг здатний допомогти і при пігментації шкіри.

Мікромезотерапія

Мікромезотерапія - сучасні омолоджуючі процедури для обличчя, шиї, декольте, засновані на застосуванні мезорола і професійних косметичних засобів. Мезоролл оснащений спеціальним барабаном із голками довжиною 0,25 мм з медичної сталі. При обертанні барабана і «прокочуванні» його по шкірі мікроголки перфорують епідерміс до базального шару. Стимуляція шкірного покриву мікроголками покращує мікроциркуляцію, стимулює синтез власного колагену і еластину, забезпечує високу поглинаючу здатність шкіри, підвищує ефективність активних інгредієнтів професійних косметичних препаратів. Одночасне застосування мезоролла та косметичних засобів забезпечує видимий ліфтинг, розгладження зморшок, покращення кольору обличчя. Мікромезотерапія у Львові - це ефективна, неінвазивна антивікова процедура, яка має широкий спектр застосування, переноситься комфортно, забезпечує прекрасний естетичний ефект.

 Для запису на косметологічні процедури в Салонs краси Anorr телефонуйте за номерами

(096) 096 09 66 або (095) 119 40 01